Skip Hop Zoo Pipetli Termos Suluk Baykuş

Skip Hop Zoo Pipetli Termos Suluk Baykuş

0,00
Marka : Skip Hop
Fiyat : ₺899,90(KDV Dahil)

2 İş Gününde Kargo

Yaşasın!!! Skip Hop artık Türkiye'de ve birbirinden şahane Zoo serisi ürünleri ile beslenme saati için bebeklerinize eğlence sunmaya hazır!


Bu seride neler var derseniz: 2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek  setleri, paslanmaz çelik termoslar, beslenme setleri,  çerez kapları, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler,  yağmurluklar, şemsiyeler,  emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları...


Uzman pedagog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile  çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken,  ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!

 

Pipetli Suluk


En sevdiğiniz içeceği Zoo arkadaşınızla yudumlayın!

 

Bir çocuğun en önemli dönüm noktalarından biridir akıtmaz bardakları kullanmayı bırakmaya hazır olduğu zaman! Zoo pipetli suluk, çocuğunuza çıtçıt kapaklı bir "kocaman çocuk bardağı" vererek bu dönüşümü yumuşatıyor. 


Zoo koleksiyonun bu serin üyesi sıcağı ve soğuğu koruma özelliğiyle bir şahane... Paslanmaz çelikten üretilen ve hem ısıyı geçirmeyen hem de kaymasını engelleyen silikon şerit ve basarak açacağı bir kapağı var... Ayrıca bir de kolayca taşımak için kayışa sahip:)

 

Zoo Pipetli Termos Suluk koleksiyonu, tüm mutfak araç ve gereçlerinizle beraber bulaşık makinesinde yıkanabilir ve tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuarlarında kanıtlanmış Skip Hop Zoo Pipetli Bardak Koleksiyonunda sağlık açısından zararlı BPA,PVC ve Ftalat gibi kimyasal maddeler bulunmaz.

 

 

Ürün Özellikleri

. Küçük eller için özel kaymaz silikon koruyuculu paslanmaz çelikten üretilmiş.

. Sevimli Zoo koleksiyonu ile uyumlu.

. Küçük eller için kavraması kolay tasarıma sahip.

. Bulaşık makinasında yıkanabilir.

. Kolay açılır ve kapanır.

. BPA, PVC ve Ftalat içermez.

 

. Kapasitesi; 350ml

Etiketler
skip hop termos,