İptal, İade ve Değişim Şartları

Firmamızdan aldığınız ürünü; kullanılmamış ve paketi bozulmamış olması şartı ile kargoyu teslim almanızdan itibaren 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.  

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürün için ilk olarak Minik Şeyler Müşteri Hizmetlerini (0216 5752022) arayarak bilgi vermenizi veya [email protected] mail adresine mail atmanızı, sonrasında faturası ile beraber tarafımıza kargolamanızı rica ederiz.

Tüm iade ve değişimlerin kargo bedeli alıcıya aittir. 

Paketi bozulmuş, veya kullanılmış ürünlerin tarafımıza iade veya değişim için gönderilmesi durumunda iade kabul edilmeyecek ve tarafınıza kargosu alıcı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası firma adına düzenlenmiş ise ilgili firmanın düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. 

İade / Değişim kapsamındaki koşullar nelerdir?

  1. İadeler kesinlikle orijinal kutu ve/veya ambalajı ve faturanın aslı  ile birlikte yapılmalıdır.
  2. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak  orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  3. Ürünle birlikte hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  4. İade edilmek istenen ürünlerin orijinal kutuları açılmamalı ve iade edilirken orijinal kutularının üzerine yazı yazılmamalı, bant gibi şeyler yapıştırılmamalıdır. Yeniden satılabilir değerini yitirmemelidir.
  5. Her türlü hijyen içerikli ürün(biberon, emzik) , emzirme ürünleri, göğüs pompaları, kişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.
  6. İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma esnasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmemektedir.

 Ürün iade sonrası süreci nasıl takip edeceğim?

Ürününüz Minik Şeyler tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, orijinal fatura nüshaları kontrol edilerek, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kapsamında, sistemimizde kayıtlı email adresinize iade işlemlerinin onay durumuna ilişkin bilgi gönderilir.

İade işleminizin onaylanması durumunda iade işleminizin kredi kartı ekstresine yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR