Plantoys Zürafa
Plantoys Zürafa

Plantoys Zürafa

0,00
Marka : Plantoys
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,75(KDV Dahil)

1 iş gününde kargo


 

6135 GIRAFFE

PRETEND PLAY:

The unique appearance of this amazing long neck friend will catch kids ' attention and encourage them to play with freely and creatively. Available in a portable size, this Giraffe is served as kids' travel companion which can also be added to PlanToys animal collection.

SUPPORTS DEVELOPMENT:

Served as a learning tool for kids, parents can use this figure to teach kids about basic science, nutrient and colors, for example. Its adorable appearance allows kids to practice their observational skills, knowing how each animal looks like, while enhancing their fine motor skills from grasping. The figure provides continuous learning to kids as parents can use it as a prop for storytelling.

INTENTIONALLY-DESIGNED:

Crafted with PlanWood, a form of surplus sawdust and woodpieces that passes through a thermal process, put with organic pigments, this PlanWood figure is safe for children to play with and also friendly to the environment. Suitable for children 1 years and older.

 

 

Product Dimension Item Weight

2.6x5.2x9.1 cm 0.37 kg

 

 

6135 GIRAFFE ÖN OYUN:  Bu harika uzun boyunlu arkadaşın eşsiz görünümü çocukların ilgisini çekecek ve onları özgürce ve yaratıcı bir şekilde oynamaya teşvik edecek. Taşınabilir bir boyutta mevcut olan bu Zürafa, PlanToys hayvan koleksiyonuna da eklenebilen çocuklar için seyahat arkadaşı olarak sunulur. DESTEK GELİŞTİRME: Çocuklar için bir öğrenme aracı olarak sunulan ebeveynler bu figürü çocuklara örneğin temel bilim, besin ve renkler hakkında öğretmek için kullanabilir. Sevimli görünümü, çocukların kavrayıştan ince motor becerilerini geliştirirken, her bir hayvanın nasıl göründüğünü bilerek gözlem becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Şekil, ebeveynler bunu hikaye anlatımı için bir destek olarak kullanabileceği için çocuklara sürekli öğrenme sağlar.  KESİNLİKLE TASARLANMIŞ: Organik pigmentlerle konulmuş, ısıl işlemden geçen bir tür fazla talaş ve ağaç parçaları olan PlanWood ile hazırlanmış bu PlanWood figürü, çocukların oynaması için güvenlidir ve aynı zamanda çevre dostudur. 1 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Ürün Ölçüsü Ürün Ağırlığı 2,6x5,2x9,1 cm 0,37 kg