Kiinde Foodie Başlangıç Seti

Kiinde Foodie Başlangıç Seti

0,00
Marka : Kiinde
Fiyat : ₺329,99(KDV Dahil)

1 iş gününde kargo

Anneler  ve bebekleri için hayatı kolaylaştıran, yaratıcı ürünler geliştiren Kiinde artık Türkiye'de. Yoğun anne ve babaların, yeni ebeveyn oldukları dönemde karşılaştıkları zorluklardan ve hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünlere duydukları ihtiyaçtan esinlenerek geliştirilen Kiinde ürünleri birinci sınıf güvenlik ve kalite gözetilerek ABD'de dizayn edilmiş ve testlerden geçirilmiştir. Sonucunda ise hayatı kolaylaştıran, etkinleştiren, özgürleştiren, hızlandıran ve keyif veren ürünler ortaya çıkmıştır.

Kiinde Foodi Başlangıç Seti

Foodii  Beslenme Sistemi,  Twist Pouches  ve Foodii Pouches  saklama poşetlerinin içine püre haline getirmiş olduğunuz gıdayı koyarak, bebeğinize temiz ve pratik bir beslenme sunmanızı sağlar.

 Foodii Beslenme Setinde aşağıdaki Kiinde ürünlerini bulabilirsiniz:

-          10 adet önceden sterilize edilmis  Foodii Squeeze Snack saklama poşeti ve çevirmeli twist kapakları

-          1 Foodii Filler püre kabı

-          2 Snack Spouts emme aparatı ve kapağı

-          1 Squeeze Spoon mama kaşığı ve kapağı

İstediğiniz meyve veya sebzeyi blendırdan geçirin sonra Foodii FillerT saklama kabına aktarın. Foodii FillerT saklama kabındaki sağlıklı, taze püreyi, Twist PouchesTsaklama poşeti veya Foodii PouchesT saklama poşetine bulaşık olmadan ve temiz bir şekilde boşaltın.

Bebeğinize/çocuğunuza Kiinde Twist Pouches süt saklama poşeti veya Foodii Pouches  saklama poşeti içerisindeki gıdayı, ergonomik olarak dizayn edilen, yumuşak silicon Squeeze Spoons  mama kaşığı ile ya da Snack SpoutsT emme aparatı ile verebilirsiniz. Her ikisi de temiz, kolay ve hızlı bir şekilde bebeğinizi beslemenizi sağlar. Ayrıca iki ürünün de kapakları dökülme ve sızıntıyı engeller.

Foodii FillerT saklama kabı temizliği kolay ve pratik bir üründür. Aynı zamanda püre haline getirilmiş olan gıdalarınızı buzdolabında saklamak için de kullanılabilir.

Foodii sisteminin içeriğinde BPA,  PVC, lateks ve Ftalat yoktur.

Kiinde Twist Pouches saklama poşeti ve Foodii Pouches  saklama poşeti kullanım sonrasında geri dönüşüme uygundur. Snack Spouts  emme aparatı ve Squeeze Spoons   mama kaşığı tekrar kullanılabilir bulaşık makinesinde yıkanabilir, mikrodalgaya girebilir, sterilizatörde dezenfekte edilebilir.

Tüm Kiinde Twist Pouch süt saklama poşeti ve Foodi Pouches  her marka süt pompasına,  Active Latch biberon başlığına, Snack Spout  emme aparatina ve Squeeze SpoonsT kaşıklara uyumludur. Ayrica formül mama hazırlayıp Kiinde Twıst Pouch saklama poşetine boşaltma hunisi de her iki saklama poşetine uygun olarak üretilmiştir. Evinizde farklı yaşlarda çocuk ve bebek bulunması durumunda aynı saklama poşetini hem anne sütü ve formül mama için hem de katı gıdaya geçmiş olan çocuğunuz için kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR