Kiinde Emzirme İhtiyaç Seti

Kiinde Emzirme İhtiyaç Seti

0,00
Marka : Kiinde
Fiyat : ₺649,99(KDV Dahil)

1 iş gününde kargo

Anneler  ve bebekleri için hayatı kolaylaştıran, yaratıcı ürünler geliştiren Kiinde artık Türkiye'de. Yoğun anne ve babaların, yeni ebeveyn oldukları dönemde karşılaştıkları zorluklardan ve hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünlere duydukları ihtiyaçtan esinlenerek geliştirilen Kiinde ürünleri birinci sınıf güvenlik ve kalite gözetilerek ABD'de dizayn edilmiş ve testlerden geçirilmiştir. Sonucunda ise hayatı kolaylaştıran, etkinleştiren, özgürleştiren, hızlandıran ve keyif veren ürünler ortaya çıkmıştır.

Kiinde Emzirme İhtiyaç Seti

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bir saklama poşeti ile anne sütünü çekebilir, saklayabilir, organize edebilir, ısıtabilir ve bebeğinizi besleyebilirsiniz!  Kiinde Twist beslenme sistemi sayesinde değerli anne sütünü biberondan saklama poşetine ve sonra yine saklama poşetinden biberona aktararak ziyan etmezsiniz!

Emzirme İhtiyaç Setinde aşağıdaki Kiinde ürünlerini bulabilirsiniz:

-          * 6 adet önceden sterilize edilmis Twist süt saklama poşeti ve çevirmeli twist kapakları

-          * 14 ara bağlantı aparatı

-          * 1 Squeeze doğal biberon

-          * 1 yavas akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı

-          * 1 orta akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı

-          * 1 hızlı akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı

-          * 1 biberon başlığı fırçası

-          * 1 Foodii  Filler püre kabı

-          * 1 Snack Spout  (emme aparati)

-          * 1 Squeeze Spoon  ve Kapagi

Set içerisinde bulunan Direct Pump ara adaptörleri, her marka göğüs pompasına ve sonra da Kiinde Twist PouchesTSüt saklama poşetine bağlayabilirsiniz. Böylece anne sütünü biberondan süt saklama poşetine transfer etmeye gerek kalmadan, sızdırma ve dökülme problemi yaşamadan saklayabilirsiniz.

Sütü çektikten sonra, Keeper Anne sütü saklama rafı değerli anne sütünü güvenli, kolay erişilebilir, rahat donma ve ısınma sağlamak amacıyla yatay ve düzenli bir şekilde buzluğunuzun içinde saklamanızı sağlar. KeeperT rafı diğer markaların değişik ebatlardaki süt saklama poşetleri ile de kullanabilirsiniz.

Anne sütünü saklama poşeti ile biberon arasında transfer etmeye gerek kalmadan, bebeğinizi direkt olarak Kiinde Twist Pouches süt saklama poşetinden besleyiniz. Sütü eritip ısıttıktan sonra saklama poşetini SqueezeT doğal biberona takınız, içindeki havayı sıkarak çıkartınız ve Active-Latch biberon başlığını üzerine takınız.

-     Kiinde Twist Pouches süt saklama poşeti, bebeğinizin sütündeki gaz problemini tamamen ortadan kaldırır.

Active-Latch biberon başlığı doğal emme alışkanlıklarını bebeğe öğretmek ve anne göğsü ile biberon arasındaki geçişleri kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiştir. Active-LatchT biberon başlığının özel dizaynı sayesinde bebek anne göğsünden süt emerken olduğu gibi emme ve göğüse emerek masaj yapma refleksini geliştirir, biberon ve anne göğsü arasındaki emme tembelliğini engeller.

Direct-Pump ara adaptörler, Keeper raf, Squeeze doğal biberon,  Active-Latch biberon başlığı ve koruyucu kapakları ile biberon fırçası bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir ve sterilizatörde dezenfekte edilebilir.

 

Emzirme İhtiyaç Setinde bulunan ürünlerin içeriğinde BPA, PVC ve Ftalat yoktur.