Skip Hop Zoo Tabak Kase Hediye Seti - Köpek Balığı

Skip Hop Zoo Tabak Kase Hediye Seti - Köpek Balığı

0,00
Marka : Skip Hop
Fiyat : ₺129,99(KDV Dahil)

2 İş Gününde Kargo!

Zoo arkadaşları, bebeklerinize eğlence getirecek!

 

2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek  setleri, paslanmaz çelik termoslar, beslenme setleri,  çerez kapları, pipetli bardaklar,

çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler,  yağmurluklar, şemsiyeler,  emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları...

 

Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile  çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken,  ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!

 

 

 

Hediye Seti

 

Yemek vaktiniz Zoo vakti olsun!

 

Çocuğunuz, favori Zoo karakteriyle süslenmiş kendine ait bir kaseye ve 2 bölmeli geniş bir tabağa sahip olmaya

bayılacak! Parlak renkleri ve üzerindeki ilgi çekici Zoo hayvan arkadaşları koleksiyon modelleri ile çocuklarınızın yemek vakti, adeta eğlenceye dönüşecek.

 

Dayanıklı ve sağlıklı %100 melaminden üretilen Zoo 'Çukur Yemek Kasesi', tüm mutfak araç ve gereçlerinizle beraber bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

Tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuarlarında kanıtlanmış Skip Hop Zoo Hediye Seti sağlık açısından zararlı BPA,PVC ve Ftalat gibi kimyasal maddeler bulunmaz.

 

 

 

Ürün Özellikleri

 

. 6 ay ve üstü yaş için uygundur.

. Sevimli Zoo karakterleri ile uyumludur.

. Küçük eller için kavraması kolaydır.

. Çok dayanıklı % 100 melaminden üretilmiştir.

. Bulaşık makinasında yıkanabilir.

. Mikrodalga kullanımına uygun değildir.

. BPA, PVC ve Ftalat içermez.

. Ölçüler (cm) :

Kase: 14 x3. 8 x 14

 

Tabak : 21 x 2.5 x 21