Skip Hop Chelsea Şehirli Çanta Şık - Siyah
Skip Hop Chelsea Şehirli Çanta Şık - Siyah
Skip Hop Chelsea Şehirli Çanta Şık - Siyah
Skip Hop Chelsea Şehirli Çanta Şık - Siyah

Skip Hop Chelsea Şehirli Çanta Şık - Siyah

0,00
Marka : Skip Hop
Fiyat : ₺749,99(KDV Dahil)

 Beklenen oldu ve Skip Hop Türkiye'ye geldi! Amerika'nın en sevilen ve en yaratıcı anne ve bebek ürünleri markası Skip Hop hayatınıza renk katmaya hazır!

Ebeveynler için ebeveynler tarafından tasarlanan Skip Hop bebek bakım çantaları, geniş hacmi, trendlere uygun tasarımı, çok sayıda bölme ve eşya gözü ile biberon, bez, mama, oyuncak ve yedek kıyafetlerin yanısıra laptop, cep telefonu, anahtar gibi kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşımanızı sağlıyor. Ama bunu sadece bir bebek bakım çantası olarak düşünmeyin. Çünkü bu çantayı hayatınızın her anında, her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuarlarında kanıtlanmış Skip Hop çantalarında sağlık açısından zararlı Bizfenol A, Ftalat ve kurşun gibi kimyasal maddeler bulunmuyor.

Konforlu, hafif, şık ve kolayca temizlenebilir malzemeden üretilen Skip Hop bebek bakım çantaları, özel aparatı sayesinde bebek arabalarına kolayca asılabilir veya omuzda taşınabilir. Bütün Skip Hop bebek bakım çantalarında yumuşacık alt açma minderi mevcut!

Chelsea Downtown Satchel 

İki çantayı bir arada sunan, tasarıyla ön planda bir bebek bakım çantası arıyorsanız şu an doğru ürünü inceliyorsunuz. 

Bu çantanın o kadar çok gözü var ki, onu bebek arabasına astığınızda bir organizatör görevi de görmeye hazır. Ön bölümü katlanarak bambaşka bir görünüm de kazanan bu model sizin özel ve iş hayatınızda bile kullanmak isteyebileceğiniz bir çanta. Ön yüzündeki büyük cepler ve fermuarlı gözlerinin yanı sıra biberon, suluk, atıştırmalık gibi ihtiyaçları özel izole yan ceplerde taşırken, iç bölümüne ise yanınıza almak istediğiniz tüm ürünleri rahatça sığdırabilirsiniz. Zaten bu çantanın iki parça olması kullanım kolaylığı açısından bir başka güzel... Chelsea Downtown Satchel 'ı hafif, dayanıklı kumaşı, deri detayları ve zarif bir metal donanım ile gece ve şık ortamlarda dahi çok severek kullanacaksınız.

  • Omuz veya kola takarak kullanılım
  • Yumuşak ve ayarlanabilir omuz askısı
  • Klipsli bebek arabası klipleri
  • Suni deri detaylar
  • Hafif ve dayanıklı kumaş
  • Dört iç cebi dahil toplam 12 cep
  • Yan tarafında biberonlara uygun cepler
  • Alt değiştirme minderi
  • Yere koyduğunuzda kirlenmemesi için metal ayakları 
  • Boyut: Uzunluk 43 cm / Genişlik 16.5 cm / Yükseklik 30.50 cm 

Kumaş ve Bakım bilgileri... 
Polyester ve Suni Deri malzemeden üretilen bu çantayı nemli bir bezle leke temizlemeniz, kuru temizleme ve ütüleme yapmamanız, kurutma makinasında kurutmamanız çok önemli! Ayrıca temizlerken ağartıcı kullanmayın, sıkmayınız, gölgede kurutun!