Shoosha Organik Böcek Isırığı Kaşıntı & Kızarıklık Giderici Balsam
Shoosha Organik Böcek Isırığı Kaşıntı & Kızarıklık Giderici Balsam

Shoosha Organik Böcek Isırığı Kaşıntı & Kızarıklık Giderici Balsam

0,00
Marka : Shoosha
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
Gerçek organik sertifikalı bileşenlerle, Shoosha Organik Böcek Isırığı Kaşıntı & Kızarıklık Giderici Balsamı sizin ve aileniz için sevgiyle ürettik. Bebekler, çocuklar, hamileler ve yetişkinlerde kuruluk, atopik dermatit, seboreik dermatit, egzama, alerjik reaksiyonlar gibi oluşabilecek cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Organik bitki özleri ve yağlardan elde edilen bu ürün, doğal olarak sizi ve tüm ailenizi, sinek, sivri sinek, böcek ısırıklarının yanında zehirli bitkilerinde yapmış olduğu cilt tahrişlerinden ve kaşıntılarından kurtulmanızı aynı zamanda serinletici bir etki vererek rahatlamanızı sağlar. Hasarlı cilt bariyer onarımını destekler.
Organik ve son derece güvenli bir balsamdır. Her ihtiyaç duyulduğunda güvenle kullanılabilir.
Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik olarak test edilmiştir.İçindekiler
Olea Europaea (Olive) fruit oil: 67%*, Sodium Bicarbonate: 3.5%, Cera Flavor (Beeswax)*, MenthaPiperita (Peppermint)Essential Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Mixed Tocopherols (Vitamin E), LavandulaAngustifolia (Lavender)Essential Oil*, MelaleucaAlternifolia (Tea Tree) Leaf Essential Oil*, Anthemis Nobilis (Chamomile) Essential Oil*,RosmarinusOfficinalis (Rosemary) Extract*, Plantago Major (Plantain) Leaf Extract*, AchilleaMillefolium (Yarrow) Flower
Extract*, SymphytumUplandicum (Comfrey) Leaf Extract*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract*, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract*
(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştirİçinde Olmayanlar
Toksik maddeler, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, sülfat, paraben, triklosan, kortizon,petrol türevi ve parfüm içermez.

Toksin İçermez

Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak sıfır düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.


Kullanım Şekli
Kutunun altındaki vidalı kapağı döndürerek ürünün dışarı çıkmasını sağlayınız daha sonra kaşıntılı ve tahriş olmuş cilt bölgesine dairesel hareketlerle ihtiyaç duydukça uygulayınız.

Uyarılar
Açık yaralarda kullanımı uygun değildir. Semptomlar 7 günden fazla sürerse bir sağlık uzmanına danışınız.

Geri Dönüşüm İpuçları
Boş şişelerinizi, geri dönüşüm atık kutusuna atın.


Üretim Yeri : Amerika Birleşik Devletleri