Ödeme Seçenekleri

 

Kredi Kartı ile Ödeme

 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kartlarını kullanabilirsiniz. Minik Şeyler'den kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenli olmaktadır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarla görüntülenemeyeceğinin işaretidir.

Not: 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Havale/EFT ile Ödeme

 

Havale - EFT ile yapılan ödemelerde:
. Siparişinizi oluşturduktan sonra, ödemenizi en geç bir sonraki iş günü saat 15:00' a kadar tamamlamanız gerekmektedir.
. Ödemesi belirtilen sürede Minik Şeyler banka hesabında görünmeyen siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.
. Ödemenizin açıklama kısmında sipariş numaranızı belirtmelisiniz. - sipariş numaranızı size gelen sipariş bilgilendirme mailinde bulabilirsiniz.
. Tarafımıza ulaşan ödemelerinize ait siparişler, Minik Şeyler tarafından onaylanarak işleme alınır.

Banka detayları aşağıdaki gibidir:

Banka adı: Garanti Bankası

Banka şubesi: Göztepe (Şube Kodu: 299)

Hesap Adı: MİNİK ŞEYLER ANNE BEBEK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ            

Hesap No: 6295492

IBAN: TR11 0006 2000 2990 0006 2954 92

Önemli: Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı "Not" kısmına eklemeyi unutmayınız! Sipariş Numaranız alışverişinizi tamamladıktan sonra verilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR