Hakkımızda

 

Merhaba, ben Esra; Arda (Temmuz 2014) ve Alp’in (Ekim 2017) annesi…


Boğaziçi Üniversitesi Matematik mezunu olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde master yaptım ve aynı zamanda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladım. Sonrasında 8 sene boyunca kurumsal bir firmanın farklı departmanlarında, son olarak da Dubai ofisinde çalıştım. Arda’nın doğumu sonrası kurumsal hayattan uzaklaşıp kendi işimi kurmak istedim.


Kasım 2015’te Minik Şeyler’i kurduk. En önemli hedefimiz, kendi çocuğumuz için severek kullandığımız her yerde bulamayacağınız, özel, seçilmiş ve butik ürünlere yer vererek keyifli alışveriş imkanı sunmak ve kaliteli hizmet vermek oldu. 


Kasım 2016’da İngiltere’nin en çok satan bebek bakım çantası markası olan Pink Lining’in Türkiye temsilciliğini aldık. Sonrasında Amerikan markası, eğlenceli ve sağlıklı beslenme kaşık ve tabakları üreticisi olan Oogaa’nın Türkiye temsilciliğine başladık.


Aralık 2017’de yine bir hayalimiz olan, biraz da müşterilerimizin beklentileriyle şekillenmiş olan, ilk Minik Şeyler mağazasını Bağdat Caddesi, Caddebostan’da açtık. En en sevdiğimiz ürünleri buraya da taşıyarak sizlerle buluşturduk…


Sizleri de mağazamıza ve websitemize bekleriz...

Sevgiler,

Esra